Samsung’un Katlanabilir Telefonu Z Fold 2 Rekor Kırdı

Samsung geçtiğimiz günlerde Z Fold 2 için yaptığı fiyatlandırma ile çoğu teknoloji sever tarafından eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Koreli telefon üreticisi Samsung ise Galaxy Z Fold 2 için  Thom Browne edition adlı sürüm ile Galaxy Z Fold 2 için belirlediği fiyattan 2 kat fazla fiyat etiketi ile ön siparişe sundu. Güney Kore’de Z Fold 2 için verilen fiyat tepkilerine rağmen Thom Browne edition sürümü ön sipariş sayısı ile kullanıcıları şaşırttı. Detaylar haberimizde.

Samsung Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition Sürümü İle Ön Sipariş Konusunda Şaşırttı

Telefon pazarında katlanabilir telefon modellerine talep her geçen gün artıyor. Katlanabilir telefon modellerine bir yenisini daha ekleyen Samsung, Galaxy Z Fold 2 için yaptığı 1,999 dolar fiyat ile eleştiri oklarının hedefi oldu.

Samsung, Thom Browne imzasına ile kullanıcılara özel sürüm Z Fold 2 telefonunu sunmaya hazırlanıyor. Galaxy Buds  Live ve Galaxy Watch 3 ile birlikte satılacak olan bu özel sürüm telefon büyük ilgi ile karşılaştı. Samsung’un 3.300 dolar fiyat etiketi ile sunmaya hazırlandığı  telefon  Güney Kore’de şimdiden 230.000 ön sipariş alması ile dikkatleri üzerine çekti.

Yüksek fiyat politikasına rağmen ön sipariş konusunda Kore’de rekor kırmış olan Galaxy Z Fold 2 Thom Browne sürümü  maalesef bütün ön sipariş verenleri sevindiremeyecek.

Samsung’un yaptığı açıklamada Thom Browne Edition sürümünü sınırlı sayıda toplam 5.000 adet üreteceğini söylemişti. Güney Kore için toplam 1.000 adet ayrılan bu özel sürüm telefon 25 Eylül’de satışa çıkarılacak.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Leave a reply

Webroya