Microsoft Xbox Series S’in Çıkış Tarihi Ve Özelliklerini Açıkladı

Microsoft yeni nesil konsollarından biri olan Series S için çıkış tarihini ve teknik özelliklerini basına duyurdu.  ile bütçe dostu bir konsol olduğunu belirten Series S’in çıkış tarihi, detayları ve dahası haberimizde.

Microsoft Xbox Series S’in Çıkış Tarihini Açıkladı

Oyun konsolu piyasası her geçen gün rekabet seviyesini arttırmaya devam ediyor. Xbox Series S piyasaya çıkması ile birlikte oyun konsolu pazarında en uygun fiyatlı konsol olması bekleniyor. Microsoft uygun fiyatlı yeni konsolu Series S’in çıkış tarihini ve teknik detaylarını Xbox YouTube kanalında yayınladığı bir video ile teknoloji severlere duyurdu.

Microsoft yayınladığı bu video ile birlikte konsolun 10 Kasım tarihinde piyasaya sunulacağını açıkladı. Xbox Series S dijital bir konsol olmasının yanı sıra 1440p 120 FPS olarak bütün oyunları oynatabilecek. Bunların yanında konsol Ray Traycing desteği ile birlikte düşük gecikme, 4K Stream özelliğini de kullanıcılara sunacak. Konsolun teknik özelliklerinde dikkat çeken detaylardan biri ise oyunlarda çözünürlüğü 4K’ya kadar çıkarabilme gibi bir özelliğin bulunması.

Microsoft yeni konsolu Series S için belirlediği fiyat 299 Dolar. Türkiye fiyatı henüz açıklanmayan konsolun yakın tarihlerde ülkemiz için de fiyatının açıklanması bekleniyor.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Leave a reply

Webroya