Lüks Telefon Tasarımcısı Caviar’dan Ayasofya Temalı Note 20 Ultra

Yaptığı lüks telefonlar ile adından sıkça söz ettiren Caviar, Yeni çalışmasında Samsung Galaxy Note 20 Ultra’ya yer verdi. Caviar şirketi son çalışmasında Samsung‘un Amiral Gemisi olan Note 20 Ultra için yaptığı Ayasofya temalı bu telefon güzel görüntüsünün yanı sıra yüksek maliyeti ile de dikkat çekiyor.

Ayasofya Temalı Note 20 Ultra

Samsung‘un yakın bir zamanda dünyaya tanıttığı yeni Amiral Gemisi olan Note 20 Ultra‘ya Caviar şirketi Ayasofya(Hagia Sophia) temalı modelini kullanıcılara sundu. Özellikle ününü İphone modeller için yaptığı özel lüks kaplama ve tasarımlarla adını duyuran şirket şimdi de Note 20 Ultra için özel temalı bir koleksiyon oluşturdu.

Eternity adını verdiği koleksiyonunu tanıtan Caviar şirketi bu koleksiyonunu sadece Samsung Note 20 Ultra kullanıcıları için hazırladı.  Hazırladığı koleksiyonda 4 farklı tasarım bulunuyor. Telefona yapılan tasarımlarda ise  işlemlerde kullanılan taş değerine göre fiyat değişiklik gösteriyor ve bu durum da fiyata oldukça pahalı bir şekilde  yansımakta.

Samsung Note 20 Ultra için hazırlanan Ayasofya koleksiyonunda arka kapakta siyah gerçek bir mermer kaplama bulunmakta. Kasasında bulunan altın kaplama işlemler ise telefonu alacak kişileri etkilemeye yetiyor.

Caviar şirketi koleksiyonda Hagia Sophia haricinde  Parthenon, St. Basil’s Cathedral ve Forbidden City modellerine de yer vermekte.

Koleksiyonda yer alan modellerin fiyatları ise şu şekilde;

  • Note 20 Ultra Parthenon sürümü : 5 bin 750 dolar
  • Note 20 Ultra Hagia Sophia sürümü: 5 bin 830 dolar
  • Note 20 Ultra Forbidden City sürümü: 6 bin 60 dolar
  • Note 20 Ultra St. Basil’s Cathedral sürümü: 6 bin 260 dolar
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Leave a reply

Webroya