Call of Duty: Black Ops Cold War Etkileyici Fragmanı İle Oyuncuları Etkiledi

Activision yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War için yayınladığı fragman ile oyuncuları şimdiden etkilemeyi başardı. Yayınlanan fragmanda soğuk savaş yıllarına ait olan kareler ve o yıllara etki etmiş popüler bir müzik ile başlıyor. Daha sonra ise oyuncuları heyecanlandıran fragman oyunun içinde bulunan çok oyunculu oyun modunu fragmanda oyunculara gösteriyor. Fragman ve oyun hakkında diğer bilgiler haberimizide.

Activision’dan Call of Duty: Black Ops Cold War Fragmanı

Call of Duty: Black Ops Cold War için yayınlanan fragman sadece PlayStation kullanıcıları için yayınlandı. Fragmanda yer alan beş haritanın aynı zamanda açıklamaları da bulunuyor. İşte haritalar hakkında detaylar;

Armada Haritası

Bu bölümde ABD ve Sovyetler Birliği arasındaki Azorian Operasyonundan esinlenilerek yapılmış. Operasyonda ABD ve Sovyet Kuvvetleri  Atlantik Okyanusu‘nun kuzeyinde gemiler arası bir çatışma yaşıyor. Çatışmanın sebebi ise iki ülkenin Atlantik Okyanusu’nda prototip bir denizaltı arıyor oluşu.

Crossroads Haritası

Bu bölümde ise Özbekistan sınırları içerisinde Afganistan taraflarında ICBM fırlatıcıları olan geniş bir Sovyet Konvoyunu pusuya düşürmeye çalışan Nato Kuvvetleri seferber oluşu anlatılıyor.

Sovyetler Birliği MI6  Filosu askeri birlik içinde bulunan çok gizli  istihbaratı ve ilerleyen dönemlerdeki operasyonlar için tüm malzemeleri korumaya almak için savaşmaktan geri kaçmıyor. Bu bölümde düşman mevzilerini yok etmek için onları havaya uçurmak, tankları veya düşman motorlarını hatlara saldırmak için  kullanmanız gerekmektedir.

Miami Haritası

Bu bölümde kiralık DGI güçleri ile birlikte Perseus, bir müttefiki kurtarmak için Miami’ de çok ünlü bir yer olan South Beach‘de hapishane nakil aracına pusu kuruyor ve atağa geçiyor. Miami şehrinin canlı ve ışıklı caddeleri arasında gecenin ıssızlığında amaç, kalan DGI güçlerini etkisiz hale getirmek ve Perseus’un nerede olduğuna dair izler bulmak için CIA kuvvetleri görevlendiriliyor.

Moskova Haritası

SSCB’nin kalbi olan Moskova‘da bölgeyi güvenceye almak için kalan CIA görevlilerini yakalamak ve Nato ülkelerinin SSCB’nin yaptığı gelecek planlarını öğrenmemesi adına Spetsnaz ekibi bir CIA evine gönderiliyor. Raporlarda, bölgede sokaklarda çatışmaların başladığı ve destek adına CIA-JSOC ekipleri takviye olarak bölgeye gelmesini sağladığını belirtiyor.

Satellite

Afrika’nın ortasında bulunan Angola’da çöllerde KH-9 olarak bilinen gizli bir Amerikan uydusu Persus tarafından yerleştirildi. DGI görevlileri aldığı istihbarat ararken, NATO’nun MI6 personeli ise DGI görevlilerini ortadan kaldırmak ve bölgede güvenliği sağlamak için Angola çöllerine gönderiliyor.

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Leave a reply

Webroya